top of page

KORA KLASE

Mācību ilgums 8 gadi.

1.klasē uzņemam no 7-8 gadu vecuma.

Sagatavošanā uzņemam no 6 gadu vecuma.

 

Mācību priekšmeti un skolotāji:

Dziedāšana ir darbība, kura tiek veikta mirklī, kad ir īpašs dvēseles stāvoklis, kad cilvēks ir laimīgs, vai, tieši pretēji, ļoti skumjš. Tas ir veids kā persona var atklāt savas iekšējās pasaules sajūtas un parādīt to citiem. Dziedāšana ir grūta, jo tajā atklājās vokālista sajūtas klausītājiem, tādēļ ne katrs vēlas dziedāt. Atvērt muti un dziedāt, laist vārdu pār lūpām – tas bieži vien ir drosmes jautājums.
Apgūt solo dziedāšanu, kora dziedāšanu, kora diriģēšanu nozīmē apgūt māku izteikt savas emocijas, saprast katra izteiktā vārda jēgu un ļauties mūzikas plūdumam, savu emociju atklāšanai, sava pasaules redzējuma atainošanai caur vārdu, mūziku un balsi. Visos laikos cilvēcei uzreiz pēc silta, droša mājokļa un labas maltītes ir bijusi nepieciešamība pēc mākslas un mūzikas, kas dod garīgo barību prātam un sirdij.

Jauni dziedātāji, koristi, diriģenti, mūzikas skolotāji un izglītoti cilvēki būs nepieciešami vienmēr savām ģimenēm, pilsētai un valstij. Mūzika un izpratne par to palīdzēs jebkuras jomas nākotnes profesionālim, jo mācoties to tiek iegūtas prasmes parādīt sevi publikas priekšā, brīvi paust savu nostāju, tajā pat laikā iekļauties kolektīvā un sajust iekšējo emocionālo stāvokli, izprast kultūras nozīmi un vērtību, iegūt spēju ilgstoši koncentrēties uz darāmo darbu un novest tā izpildījumu līdz augstākajai kvalitātei, kā arī panākt sev izvirzītos mērķus, ieguldot nepieciešamo laiku un spēkus. 

bottom of page