top of page

DEJOT PRIEKS 2023

Augusta izskaņā Grobiņas Mūzikas un mākslas skolas deju programmas audzēknēm norisinājās meistarklases/radošās nodarbības "Dejot prieks!" veiksmīgākai mācību gada uzsākšanai.


Šī gada programmā: Laikmetīgā deja pie pasniedzējas Alises Putniņas Zumba pie treneres Sabīnes Čirkšes Perkusiju nodarbība pie mūziķa un pasniedzēja Rustama Bagirova Mākslas nodarbības pie mākslinieces Lienes Bernātes Klasiskā deja pie baletdejotājas un pasniedzējas Kristinas Smirnovas Akrobātikas nodarbības pie skolotāja Ņikitas Getmena


Neizpalika arī nakšņošana skolā, picas cepšana, dažādi interesanti uzdevumi un dejas uzveduma iestudēšana, filmēšana Grobiņas pilsdrupu estrādē - https://ej.uz/dejotprieks2023


Īpaši priecājamies par mūsu skolas absolventi Maranu Pujēnu, kura radoši iesaistījās nodarbībās, kā arī dalījās ar savu pieredzi deju pasaulē un mācībām Rīgas Baleta skolā.


Paldies visiem pasniedzējiem, bērniem un vecākiem par jaudīgu vasaras noslēgumu! Paldies deju programmas vadītājai Elīnai Lankovskai - Ķeķei un direktorei Evai Krastiņai - Pucenai par "Dejot prieks!" organizēšanu!
30 views0 comments

Comentarios


bottom of page