top of page

"DEJOT PRIEKS 2022!"

No 22.-25.augustam Grobiņas Mūzikas un mākslas skolā norisinājās radošās nodarbības "Dejot prieks 2022!". Nodarbības tiek rīkotas prof.ievirzes izgl.programmas Dejas pamati esošajām un jaunajām skolas audzēknēm.


Jau ierasts, ka ar dejotājām strādā ne tikai mūsu skolas pedagogi, bet arī pieaicināti pedagogi, dejotāji, horeogrāfi no citām Latvijas pilsētām. Šogad nodarbības laikmetīgajā dejā, klasiskajā dejā un folkbaletā pasniedza divas jaunas, atraktīvas, talantīgas dejotājas un horeogrāfes no Rīgas - Sintija Skrabe un Poļina Filippova. Mūsu skolas deju skolotājas Karīna Elizabete Lase un Kristīne Kārkliņa palīdzēja meitenēm pamosties ar rīta rosmi, bet pie skolotājām Birutas Ignatovas un Evas Krastiņas-Pucenas meitenes gatavoja dekorācijas skolas baleta zālei. Nedēļas noslēgumā tapa arī laikmetīgās dejas iestudējums, kura autori bija paši bērni kopā ar horeogrāfēm Sintiju un Poļinu.
2 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page