Tautasdziesmu dziedāšanas konkursa "Dziedot dzimu, dziedot augu" atklāšana
- 24. apr.
- Lasīts 1 min
Ceturtdien, 23.aprīlī koklētāju ansamblis "Stīga", kurā muzicē Vaiņodes MS un Grobiņas MMS koklētāji (vad.Gunita Riežniece) piedalījās Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas Kora klases audzēkņu a cappella IV tautasdziesmu dziedāšanas konkursa "Dziedot dzimu, dziedot augu" atklāšanā Liepājas koncertzālē "Lielais Dzintars".
Koklētāju ansamblis atskaņoja lībiešu tautas deju "Sārabumbals" Vitas Rudušas apdarē un kopā ar LMMDV jaunākajiem kora klašu audzēkņiem (ped.Evija Goluba) izpildīja Ivetas Tauriņas skaņdarbu "Putraimu dancis".
Prieks, ka jaunie dziedātāji un viņu pedagogi apgūst un tur godā tik skaistās un bagātīgās mūsu latviešu tautasdziesmas!
.png)









Komentāri