top of page

Pianistes Sanas Villerušas meistarklase

Mūsu skolā 30.aprīlī viesojās izcila latviešu māksliniece-pianiste Sana Villeruša, kura ir dzimusi Rīgā, beigusi Latvijas Mūzikas akadēmiju un absolvējusi Hanoveres Mūzikas un teātra augstskolu. Piedalījusies dažādos konkursos un festivālos visā pasaulē. Viņa ar savu dzīvesbiedru 25 gadus ir dzīvojusi Vācijā, un nesen ir atgriezusies Latvijā uz palikšanu un šobrīd strādā Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā.


Mūsu audzēkņiem bija iespēja dzirdēt viņas muzicēšanu un piedalīties klavierspēles meistarklasēs. Kopā ar Sanu uzstājās mūsu skolas pagājušā gada absolvente un LMMDV 1.kursa studente Inese Bumbule, kura apgūst klavierspēli tieši pie Sanas Villerušas. Gan Inesei pašai, gan mums bija liels prieks dzirdēt viņas uzstāšanos savā bijušajā skolā. Novēlam Inesei turpināt veiksmīgi iesāktās studijas un radošus panākumus turpmāk!


Māksliniece arī izmēģināja nu pat ar Kultūrkapitālfonda un Dienvidkurzemes pašvaldības finansiālu atbalstu iegādātu jauno pianīnu, kuru atzina par labskanīgu un ar patīkamu tembru.


Meistarklasēs gan audzēkņi, gan skolotāji guva jaunas idejas, tehnisku un māksliniecisku paņēmienu risinājumus klavierspēles apguvē. Sana Villeruša ir ne tikai nopietna māksliniece, bet, kā iepazinām, arī ļoti sirsnīga un patīkama kolēģe, kurai ļoti garšo saldējums un ļoti patīk ceļot.1 view0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page