top of page

Kolektīva "Ķiņķēziņi" jubilejas koncerts

  • 12. apr.
  • Lasīts 1 min

Mūsdienu deju kolektīvs “Ķiņķēziņi” šogad atzīmē skaistu un nozīmīgu jubileju – apaļus 15 pastāvēšanas gadus!


Sestdien, 21. martā, Grobiņas Mūzikas un mākslas skolas dejas audzēkņi ar prieku piedalījās kolektīva “Ķiņķēziņi” jubilejas koncertā, kas sirsnīgā un svinīgā gaisotnē norisinājās Priekules Kultūras namā. Pasākums bija piepildīts ar krāšņiem priekšnesumiem, emocijām un patiesu dejas mīlestību.


No sirds sveicam kolektīva dibinātājas – Rigondu Džeriņu un Lieni Braži, kā arī kolektīva vadītājas Janu Jeriku un Santu Fromani par ieguldīto darbu, neatlaidību un iedvesmu! Īpaši sveicieni katram mazajam un lielajam kolektīva “Ķiņķēziņi” dejotājam – lai dejas prieks un radošums turpina augt arī turpmāk! ✨


Foto: Kristers Reinis



Komentāri


bottom of page