top of page

“ES DZĪVOJU PIE JŪRAS” 2023

Noslēdzies XX Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss “Es dzīvoju pie jūras” 2023. Grobiņas MMS audzēkne Katrīna Adriana Holštroma ieguvusi bronzas medaļu kategorijā Grafika, 12-15 g.vec.grupā (sk. K.Ulberte), Karlīna Dūklava ieguvusi ATZINĪBU kategorijā Tekstils, 8-13 g.vec.grupā (sk.B.Ignatova). Konkursu organizē Jūrmalas Mākslas skola un tas ir izveidojies par vienu no vadošajiem vizuālās mākslas konkursiem Latvijā un ieguvis atpazīstamību arī ārvalstīs.


2023.gadā tika iesūtīti 1233 darbi no 144 izglītības institūcijām no 12 valstīm – Ukrainas, Bulgārijas, Igaunijas, Itālijas, Ķīnas, Lietuvas, Norvēģijas, Polijas, Portugāles, Rumānijas, Turcijas un Latvijas.

Konkursa tēma šogad bija “Ūdensdievam uz pleciem”, apakštēma: Personīgie mīti un leģendas. Konkurss jau otro reizi ir iekļauts Starptautiskās jūras tematikai veltītās biennāles “Marīna 2023” norišu sastāvā.


20.jūnijā Jūrmalas Mākslas skolā tika sveikti konkursa laureāti un atklāta konkursa darbu izstāde. Konkursa darbu izstāde apskatāma Jūrmalas Mākslas skolas izstāžu zālē līdz 25.augustam.

8 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page